Mamy w okolicy kilkanaście ciekawych miejsc nurkowych zróżnicowanych pod względem rodzaju i trudności. Zawsze staramy się dzielić grupy lub wypłynięcia na nurkowania w zależności od Waszego stopnia zaawansowania. Pamiętaj, że Twoja szczerość w kwestii doświadczenia to bezpieczeństwo Twoje i innych osób nurkujących w grupie. Jeśli nie nurkowałeś przez dłuższy czas, sprzęt który wypożyczasz różni się od tego, którego używałeś dotychczas, warunki lokalne są inne niż te w których byłeś wyszkolony itd., zawsze dobrym pomysłem będzie skorzystanie z nurkowania sprawdzającego (tzw. check dive)

Krystalicznie czyste wody Adriatyku oferują niezapomniane podwodne krajobrazy. Nasze miejsca nurkowe to m.in urwiska skalne, podwodne kaniony, skalne głazowiska, jaskinie i wraki, słowem - dla każdego coś miłego :)

Dysponujemy całkiem nową (wybudowaną specjalnie dla nas w 2023 roku) świetną, komfortową i szybką łodzią, dzięki czemu w naszym zasięgu są nurkowiska nie tylko wokół wyspy BRAČ, ale również wysp Šolta oraz Hvar.

 Turystyka Nurkowa