KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy przede wszystkim fajnymi ludźmi żyjącymi z pasją :) Naszą pasją jest oczywiście nurkowanie i zawodowo zajmujemy się tym od 2003 roku.

Przez te wszystkie lata wyszkoliliśmy kilkaset osób na różne stopnie nurkowe, zanurkowaliśmy z jeszcze większą ilością osób już certyfikowanych, przepłynęliśmy tysiące mil do naszych miejsc nurkowych i wybąblowaliśmy miliony litrów powietrza.

Najważniejsze dla nas zawsze było i jest Wasze bezpieczeństwo, dlatego też w całej naszej 20 letniej historii nigdy nie mieliśmy w bazie wypadków nurkowych i mamy nadzieję, że to się nigdy nie zmieni :)

Równie ważna jest dla nas dobra atmosfera, dlatego też traktujemy naszych gości jak przyjaciół - z szacunkiem ale na luzie i z humorem. U nas zawsze są good vibes :).

Naszym domem przez te wszystkie lata jest malownicza wyspa Brač znajdująca się w środkowej Dalmacji, jednym z najpiękniejszych regionów Chorwacji. Od tego roku zapraszamy Was jednak do zupełnie nowego miejsca - po 20 latach w Supetarze, przenieśliśmy się do Sutivanu - jednego z najfajniejszych miasteczek na wyspie.

ZAPRASZAMY !!!

 

Maciej Bąk

Instruktor nurkowania NAUI

Nurkowanie to połowa jego życia - dosłownie. Druga połowa to motocykle i ogólnie motoryzacja.

Jeśli odwiedzisz nas jako certyfikowany nurek, z pewnością pokaże Ci najciekawsze miejsca nurkowe w naszej okolicy.

Czujny jak ważka, pod wodą widzi wszystko.

Lubi kiedy inni szanują zasady bezpieczeństwa tak jak on. 

Prywatnie uwielbia podróże, najchętniej na motocyklu. Lubi gotować i jeść w dobrym towarzystwie. 

U ludzi ceni poczucie humoru i dystans do siebie, dokładnie te cechy, których mu brakuje :)

 

Elżbieta Rucińska

 

Instruktor PADI, NAUI

 

Nurkowanie to całe jej życie, no prawie, bo są jeszcze zwierzaki - głównie kotki i pieski.

Ela uwielbia pracować z dziećmi i szkolić nowicjuszy. Ma anielską cierpliwość, świetne podejście do szkoleń i jest specjalistką od trudnych przypadków.

Niech Cię jednak nie zmyli ten słodki opis. Jeśli trafisz do nas na staż lub kurs Divemastera z pewnością da Ci nieźle popalić. Ale będą z Ciebie ludzie :)

Prywatnie lubi podróże bliższe i dalsze, lepić pierogi, jogę i koncerty Depeche Mode :)